O nás

Spoločnosť TRANSLATIO vznikla v roku 2012 s cieľom pokryť rastúci dopyt trhu po kvalitných prekladateľských a tlmočníckych službách. Pôsobíme najmä v Bratislave, avšak spolupracujeme s množstvom partnerov z celého Slovenska ako aj zahraničia.

Naši prekladatelia a tlmočníci

Náš tím tvoria výlučne kvalifikovaní prekladatelia a tlmočníci so špecializáciou v odbore a bohatými prekladateľskými skúsenosťami. Výberu spolupracovníkov venujeme mimoriadnu pozornosť, vďaka čomu dokážeme garantovať kvalitu poskytovaných služieb.

Každý preklad určený na publikovanie prechádza korektúrou a editovaním, čím zabezpečujeme maximálnu presnosť a konzistentnosť konečného prekladu.

Disponujeme licencovaným prekladateľským softvérom s prekladateľskou pamäťou, vďaka ktorému je práca našich prekladateľov výrazne efektívnejšia.

Vďaka systému projektového riadenia a optimalizácii pracovných postupov dokážeme šetriť váš čas aj peniaze.

Záruka mlčanlivosti

Uvedomujeme si, že informácie obsiahnuté v podkladoch, ktoré nám poskytnete, môžu mať neverejný charakter alebo môžu byť predmetom tajomstva.

Zachovávanie mlčanlivosti o obsahu všetkých materiálov a informácií, ktorými naša spoločnosť disponuje, považujeme za jeden zo základných predpokladov spokojnosti našich klientov.

Všetci naši interní a externí spolupracovníci sú viazaní mlčanlivosťou.