Referencie – realizované preklady a tlmočenia

Spokojný klient je tou najlepšou referenciou a odmenou za našu poctivú prácu. Ku každému projektu pristupujeme rovnako dôsledne, či ide o 500-stranové podklady k tendru alebo iba jednostránkový preklad rodného listu. Nižšie uvádzame ukážku projektov, na ktorých sme pracovali.

Neúradné/úradné preklady

PRAPOL, s.r.o. – medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, komplexné prepravné a logistické služby. Zabezpečujeme neúradné aj úradné preklady.

INTERKLINIK SERVICES s.r.o. – služby v oblasti plastickej chirurgie, dermatokozmetiky, stomatológie, gynekológie. Prekladáme prezentačné a obchodné materiály.

Audi Centrum Bratislava – importér vozidiel značky Audi pre Slovensko, dlhodobá spolupráca, úradné preklady technických preukazov

TOUR4U, s.r.o. – prevádzkovateľ vyhliadkových jázd po Bratislave, prekladáme dokumenty z oblasti cestovného ruchu.

PPS Group, a.s. – významná strojárenská spoločnosť na Slovensku, príležitostné neúradné preklady rôznych dokumentov

Pantheon Technologies, s.r.o. – slovenská spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou poskytujúca služby a poradenstvo v oblasti IT. Neúradné preklady textov na web.

Tamtron, s.r.o. – výrobca a dodávateľ digitálnych váh a vážiacich systémov pre priemyslové váženie. Preklady používateľských príručiek k produktom.

LEŠENIE SK, s.r.o. – spoločnosť zaoberajúca sa predajom, prenájmom a montážou lešenia. Dlhodobá spolupráca na mieru, úradné aj neúradné preklady do viacerých jazykov.

Slovenské národné divadlo, Automated Technology Group a ďalší.

Lokalizácie

Anglictinanemcina.sk – preklad internetovej stránky do anglického a nemeckého jazyka, dlhodobá spolupráca na prekladateľských projektoch

KLIKSPORT.SK – obľúbený slovenský internetový obchod so športovými potrebami a športovým oblečením a obuvou. Bohatý výber značkových potrieb pre takmer všetky letné a zimné športy, indoor aj outdoor, ako aj turistku a camping. Neúradné preklady popisov produktov, preklad webstránky.

CHECKus – líder v oblasti online marketingu, kvalitné služby s reálnymi výsledkami. Dodávame preklady webstránky a reklamných bannerov.

Tlmočenie

„Hodnotenie ovládania slovnej zásoby bilingválnych detí v strednej Európe“ – pracovný seminár organizovaný v rámci projektu Višehradského fondu na Univerzite Komenského v Bratislave. Zabezpečili sme tlmočenie celej akcie pre zahraničných hostí.

DE CLERCQ Slovakia s.r.o. – dopravné a špedičné služby, preprava tovaru, pre klienta zabezpečujeme simultánne tlmočenia školení, úradné aj neúradné ad hoc preklady

Powerling Nederland – tlmočenie obchodných stretnutí na Slovensku

Zahraničná spolupráca

Reflective Source Translations Ltd. (UK) – britská prekladateľská spoločnosť, s ktorou dlhodobo spolupracujeme, prekladáme prevažne rodné listy, certifikáty, sobášne listy pre Slovákov žijúcich v zahraničí

College of Europe – belgická univerzita, pre ktorú sme prekladali kompletné podklady k tendru, neúradné a úradné preklady

Morningside Translations – US prekladateľská agentúra, ad hoc neúradné preklady z finančnej oblasti v jazykových kombináciách so slovenčinou

…a mnoho ďalších projektov a spokojných zákazníkov. Pridajte sa k nim!